Serwis AGD Zwierzyniec

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Zwierzyńcu

Naprawa AGD Zwierzyniec. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Zwierzyńcu: ☎ 570273440. W zwierzynieckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Zwierzyniec. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Zwierzyńca i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Zwierzyniecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Zwierzyńcu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Zwierzyńca i okolicy. Zwierzyniecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez zwierzynieckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Zwierzyńcu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z zwierzynieckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Zwierzyniec

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!