Serwis AGD Żukowo

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Żukowie

Naprawa AGD Żukowo. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Żukowie: ☎ 570273440. W żukowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Żukowo. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Żukowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Żukowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Żukowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Żukowa i okolicy. Żukowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez żukowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Żukowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z żukowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Żukowo

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!