Serwis AGD Żerków

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Żerkowie

Naprawa AGD Żerków. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Żerkowie: ☎ 570273440. W żerkowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Żerków. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Żerkowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Żerkowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Żerkowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Żerkowa i okolicy. Żerkowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez żerkowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Żerkowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z żerkowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Żerków

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!