Serwis AGD Zbąszyn

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Zbąszynie

Naprawa AGD Zbąszyn. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Zbąszynie: ☎ 570273440. W zbąszyńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Zbąszyn. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Zbąszyna i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Zbąszyński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Zbąszynie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Zbąszyna i okolicy. Zbąszyńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez zbąszyńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Zbąszynie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z zbąszyńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Zbąszyn

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!