Serwis AGD Zawichost

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Zawichoście

Naprawa AGD Zawichost. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Zawichoście: ☎ 570273440. W zawichojskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Zawichost. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Zawichostu i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Zawichojski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Zawichoście. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Zawichostu i okolicy. Zawichojska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez zawichojskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Zawichoście. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z zawichojskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Zawichost

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!

serwisy AGD w pobliżu

Serwisy AGD w pobliżu

Naprawy sprzętu AGD w powiecie sandomierskim:
agdswietokrzyskie.pl/sandomierski.html