Serwis AGD Żabno

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Żabnie

Naprawa AGD Żabno. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Żabnie: ☎ 570273440. W żabieńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Żabno. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Żabna i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Żabieński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Żabnie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Żabna i okolicy. Żabieńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez żabieńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Żabnie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z żabieńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Żabno

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!