Serwis AGD Zabłudów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Zabłudowie

Naprawa AGD Zabłudów. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Zabłudowie: ☎ 570273440. W zabłudowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Zabłudów. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Zabłudowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Zabłudowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Zabłudowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Zabłudowa i okolicy. Zabłudowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez zabłudowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Zabłudowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z zabłudowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Zabłudów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!