Serwis AGD Wiślica

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Wiślicy

Naprawa AGD Wiślica. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Wiślicy: ☎ 570273440. W wiślickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Wiślica. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Wiślicy i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Wiślicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Wiślicy. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Wiślicy i okolicy. Wiślicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez wiślickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Wiślicy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z wiślickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Wiślica

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!

serwisy AGD w pobliżu

Serwisy AGD w pobliżu

Naprawy sprzętu AGD w powiecie buskim:
agdswietokrzyskie.pl/buski.html