Serwis AGD Wiązów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Wiązowie

Naprawa AGD Wiązów. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Wiązowie: ☎ 570273440. W wiązowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Wiązów. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Wiązowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Wiązowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Wiązowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Wiązowa i okolicy. Wiązowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez wiązowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Wiązowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z wiązowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Wiązów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!