Serwis AGD Węgorzyno

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Węgorzynie

Naprawa AGD Węgorzyno. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Węgorzynie: ☎ 791579073. W węgorzyńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Węgorzyno. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Węgorzyna i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Węgorzyński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Węgorzynie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Węgorzyna i okolicy. Węgorzyńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez węgorzyńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Węgorzynie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z węgorzyńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Węgorzyno

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!