Serwis AGD Węgliniec

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Węglińcu

Naprawa AGD Węgliniec. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Węglińcu: ☎ 570273440. W węglinieckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Węgliniec. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Węglińca i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Węgliniecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Węglińcu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Węglińca i okolicy. Węgliniecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez węglinieckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Węglińcu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z węglinieckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Węgliniec

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!