Serwis AGD Wąsocz

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Wąsoczu

Naprawa AGD Wąsocz. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Wąsoczu: ☎ 570273440. W wąsockim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Wąsocz. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Wąsocza i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Wąsocki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Wąsoczu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Wąsocza i okolicy. Wąsocka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez wąsockiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Wąsoczu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z wąsockim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Wąsocz

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!