Serwis AGD Wąchock

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Wąchocku

Naprawa AGD Wąchock. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Wąchocku: ☎ 570273440. W wąchockim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Wąchock. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Wąchocka i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Wąchocki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Wąchocku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Wąchocka i okolicy. Wąchocka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez wąchockiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Wąchocku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z wąchockim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Wąchock

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!

serwisy AGD w pobliżu

Serwisy AGD w pobliżu

Naprawy sprzętu AGD w powiecie wąchockim:
agdswietokrzyskie.pl/starachowicki.html