Serwis AGD Urzędów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Urzędowie

Naprawa AGD Urzędów. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Urzędowie: ☎ 570273440. W urzędowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Urzędów. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Urzędowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Urzędowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Urzędowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Urzędowa i okolicy. Urzędowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez urzędowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Urzędowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z urzędowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Urzędów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!