Serwis AGD Ujście

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Ujściu

Naprawa AGD Ujście. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Ujściu: ☎ 570273440. W ujścieńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Ujście. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Ujścia i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Ujścieński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Ujściu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Ujścia i okolicy. Ujścieńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez ujścieńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Ujściu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z ujścieńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Ujście

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!