Serwis AGD Tuszyn

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Tuszynie

Naprawa AGD Tuszyn. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Tuszynie: ☎ 570273440. W tuszyńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Tuszyn. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Tuszyna i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Tuszyński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Tuszynie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Tuszyna i okolicy. Tuszyńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez tuszyńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Tuszynie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z tuszyńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Tuszyn

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!