Serwis AGD Tułowice

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Tułowicach

Naprawa AGD Tułowice. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Tułowicach: ☎ 570273440. W tułowickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Tułowice. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Tułowic i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Tułowicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Tułowicach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Tułowic i okolicy. Tułowicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez tułowickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Tułowicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z tułowickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Tułowice

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!