Serwis AGD Szydłów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Szydłowie

Naprawa AGD Szydłów. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Szydłowie: ☎ 570273440. W szydłowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Szydłów. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Szydłowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Szydłowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Szydłowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Szydłowa i okolicy. Szydłowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez szydłowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Szydłowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z szydłowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Szydłów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!

serwisy AGD w pobliżu

Serwisy AGD w pobliżu

Naprawy sprzętu AGD w powiecie staszowskim:
agdswietokrzyskie.pl/staszowski.html