Serwis AGD Szklarska Poręba

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Szklarskiej Porębie

Naprawa AGD Szklarska Poręba. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Szklarskiej Porębie: ☎ 570273440. W szklarskoporębskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Szklarska Poręba. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Szklarskiej Poręby i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Szklarskoporębski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Szklarskiej Porębie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Szklarskiej Poręby i okolicy. Szklarskoporębska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez szklarskoporębskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Szklarskiej Porębie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z szklarskoporębskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Szklarska Poręba

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!