Serwis AGD Szepietowo

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Szepietowie

Naprawa AGD Szepietowo. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Szepietowie: ☎ 570273440. W szepietowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Szepietowo. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Szepietowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Szepietowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Szepietowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Szepietowa i okolicy. Szepietowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez szepietowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Szepietowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z szepietowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Szepietowo

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!