Serwis AGD Świerzawa

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Świerzawie

Naprawa AGD Świerzawa. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Świerzawie: ☎ 570273440. W świerzawskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Świerzawa. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Świerzawy i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Świerzawski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Świerzawie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Świerzawy i okolicy. Świerzawska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez świerzawskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Świerzawie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z świerzawskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Świerzawa

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!