Serwis AGD Świątniki Górne

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Świątnikach Górnych

Naprawa AGD Świątniki Górne. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Świątnikach Górnych: ☎ 570273440. W świątnickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Świątniki Górne. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Świątnik Górnych i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Świątnicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Świątnikach Górnych. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Świątnik Górnych i okolicy. Świątnicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez świątnickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Świątnikach Górnych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z świątnickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Świątniki Górne

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!