Serwis AGD Supraśl

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Supraślu

Naprawa AGD Supraśl. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Supraślu: ☎ 570273440. W supraskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Supraśl. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Supraśla i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Supraski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Supraślu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Supraśla i okolicy. Supraska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez supraskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Supraślu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z supraskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Supraśl

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!