Serwis AGD Sułkowice

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Sułkowicach

Naprawa AGD Sułkowice. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Sułkowicach: ☎ 570273440. W sułkowickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Sułkowice. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Sułkowic i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Sułkowicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Sułkowicach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Sułkowic i okolicy. Sułkowicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez sułkowickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Sułkowicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z sułkowickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Sułkowice

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!