Serwis AGD Stronie Śląskie

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Stroniu Śląskim

Naprawa AGD Stronie Śląskie. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Stroniu Śląskim: ☎ 570273440. W strońskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Stronie Śląskie. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Stronia Śląskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Stroński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Stroniu Śląskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Stronia Śląskiego i okolicy. Strońska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez strońskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Stroniu Śląskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z strońskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Stronie Śląskie

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!