Serwis AGD Stąporków

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Stąporkowie

Naprawa AGD Stąporków. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Stąporkowie: ☎ 570273440. W stąporkowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Stąporków. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Stąporkowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Stąporkowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Stąporkowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Stąporkowa i okolicy. Stąporkowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez stąporkowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Stąporkowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z stąporkowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Stąporków

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!

serwisy AGD w pobliżu

Serwisy AGD w pobliżu

Naprawy sprzętu AGD w powiecie koneckim:
agdswietokrzyskie.pl/konecki.html