Serwis AGD Śmigiel

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Śmiglu

Naprawa AGD Śmigiel. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Śmiglu: ☎ 570273440. W śmigielskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Śmigiel. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Śmigla i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Śmigielski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Śmiglu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Śmigla i okolicy. Śmigielska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez śmigielskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Śmiglu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z śmigielskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Śmigiel

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!