Serwis AGD Skępe

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Skępem

Naprawa AGD Skępe. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Skępem: ☎ 570273440. W skępskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Skępe. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Skępego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Skępski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Skępem. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Skępego i okolicy. Skępska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez skępskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Skępem. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z skępskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Skępe

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!