Serwis AGD Sępopol

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Sępopolu

Naprawa AGD Sępopol. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Sępopolu: ☎ 575175805. W sępopolskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Sępopol. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Sępopola i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Sępopolski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Sępopolu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Sępopola i okolicy. Sępopolska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez sępopolskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Sępopolu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z sępopolskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Sępopol

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!