Serwis AGD Sędziszów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Sędziszowie

Naprawa AGD Sędziszów. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Sędziszowie: ☎ 570273440. W sędziszowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Sędziszów. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Sędziszowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Sędziszowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Sędziszowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Sędziszowa i okolicy. Sędziszowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez sędziszowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Sędziszowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z sędziszowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Sędziszów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!

serwisy AGD w pobliżu

Serwisy AGD w pobliżu

Naprawy sprzętu AGD w powiecie jędrzejowskim:
agdswietokrzyskie.pl/jedrzejowski.html