Serwis AGD Ścinawa

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Ścinawie

Naprawa AGD Ścinawa. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Ścinawie: ☎ 570273440. W ścinawskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Ścinawa. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Ścinawy i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Ścinawski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Ścinawie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Ścinawy i okolicy. Ścinawska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez ścinawskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Ścinawie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z ścinawskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Ścinawa

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!