Serwis AGD Rudnik nad Sanem

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Rudniku nad Sanem

Naprawa AGD Rudnik nad Sanem. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Rudniku nad Sanem: ☎ 570273440. W rudnickim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Rudnik nad Sanem. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Rudnika nad Sanem i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Rudnicki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Rudniku nad Sanem. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Rudnika nad Sanem i okolicy. Rudnicka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez rudnickiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Rudniku nad Sanem. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z rudnickim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Rudnik nad Sanem

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!