Serwis AGD Ruciane-Nida

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Rucianem-Nidzie

Naprawa AGD Ruciane-Nida. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Rucianem-Nidzie: ☎ 575175805. W ruciańskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Ruciane-Nida. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Rucianego-Nidy i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Ruciański serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Rucianem-Nidzie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Rucianego-Nidy i okolicy. Ruciańska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez ruciańskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Rucianem-Nidzie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z ruciańskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Ruciane-Nida

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!