Serwis AGD Reszel

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Reszlu

Naprawa AGD Reszel. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Reszlu: ☎ 575175805. W reszelskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Reszel. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Reszla i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Reszelski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Reszlu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Reszla i okolicy. Reszelska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez reszelskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Reszlu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z reszelskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Reszel

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!