Serwis AGD Rejowiec

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Rejowcu

Naprawa AGD Rejowiec. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Rejowcu: ☎ 570273440. W rejowieckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Rejowiec. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Rejowca i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Rejowiecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Rejowcu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Rejowca i okolicy. Rejowiecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez rejowieckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Rejowcu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z rejowieckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Rejowiec

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!