Serwis AGD Rejowiec Fabryczny

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Rejowcu Fabrycznym

Naprawa AGD Rejowiec Fabryczny. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Rejowcu Fabrycznym: ☎ 570273440. W rejowieckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Rejowiec Fabryczny. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Rejowca Fabrycznego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Rejowiecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Rejowcu Fabrycznym. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Rejowca Fabrycznego i okolicy. Rejowiecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez rejowieckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Rejowcu Fabrycznym. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z rejowieckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Rejowiec Fabryczny

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!