Serwis AGD Raszków

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Raszkowie

Naprawa AGD Raszków. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Raszkowie: ☎ 570273440. W raszkowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Raszków. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Raszkowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Raszkowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Raszkowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Raszkowa i okolicy. Raszkowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez raszkowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Raszkowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z raszkowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Raszków

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!