Serwis AGD Radłów

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Radłowie

Naprawa AGD Radłów. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Radłowie: ☎ 570273440. W radłowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Radłów. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Radłowa i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Radłowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Radłowie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Radłowa i okolicy. Radłowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez radłowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Radłowie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z radłowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Radłów

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!