Serwis AGD Raciąż

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Raciążu

Naprawa AGD Raciąż. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Raciążu: ☎ 570273440. W raciąskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Raciąż. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Raciąża i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Raciąski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Raciążu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Raciąża i okolicy. Raciąska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez raciąskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Raciążu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z raciąskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Raciąż

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!