Serwis AGD Przecław

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Przecławiu

Naprawa AGD Przecław. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Przecławiu: ☎ 570273440. W przecławskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Przecław. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Przecławia i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Przecławski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Przecławiu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Przecławia i okolicy. Przecławska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez przecławskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Przecławiu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z przecławskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Przecław

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!