Serwis AGD Połaniec

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Połańcu

Naprawa AGD Połaniec. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Połańcu: ☎ 570273440. W połanieckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Połaniec. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Połańca i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!



Połaniecki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Połańcu. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Połańca i okolicy. Połaniecka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez połanieckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Połańcu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z połanieckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Połaniec

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!

serwisy AGD w pobliżu

Serwisy AGD w pobliżu

Naprawy sprzętu AGD w powiecie staszowskim:
agdswietokrzyskie.pl/staszowski.html