Serwis AGD Płoty

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Płotach

Naprawa AGD Płoty. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Płotach: ☎ 570273440. W płockim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Płoty. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Płotów i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Płocki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Płotach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Płotów i okolicy. Płocka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez płockiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Płotach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z płockim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Płoty

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!