Serwis AGD Piotrków Kujawski

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Piotrkowie Kujawskim

Naprawa AGD Piotrków Kujawski. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Piotrkowie Kujawskim: ☎ 570273440. W piotrkowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Piotrków Kujawski. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Piotrkowa Kujawskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Piotrkowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Piotrkowie Kujawskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Piotrkowa Kujawskiego i okolicy. Piotrkowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez piotrkowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Piotrkowie Kujawskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z piotrkowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Piotrków Kujawski

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!