Serwis AGD Pilzno

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Pilźnie

Naprawa AGD Pilzno. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Pilźnie: ☎ 570273440. W pilzeńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Pilzno. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Pilzna i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Pilzeński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Pilźnie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Pilzna i okolicy. Pilzeńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez pilzeńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Pilźnie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z pilzeńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Pilzno

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!