Serwis AGD Pieńsk

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Pieńsku

Naprawa AGD Pieńsk. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Pieńsku: ☎ 570273440. W pieńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Pieńsk. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Pieńska i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Pieński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Pieńsku. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Pieńska i okolicy. Pieńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez pieńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Pieńsku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z pieńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Pieńsk

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!