Serwis AGD Pieniężno

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Pieniężnie

Naprawa AGD Pieniężno. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Pieniężnie: ☎ 575175805. W pieniężeńskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Pieniężno. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Pieniężna i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Pieniężeński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Pieniężnie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Pieniężna i okolicy. Pieniężeńska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez pieniężeńskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Pieniężnie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z pieniężeńskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Pieniężno

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!