Serwis AGD Pelplin

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Pelplinie

Naprawa AGD Pelplin. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Pelplinie: ☎ 570273440. W pelplińskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Pelplin. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Pelplina i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Pelpliński serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Pelplinie. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Pelplina i okolicy. Pelplińska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez pelplińskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Pelplinie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z pelplińskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Pelplin

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!