Serwis AGD Pełczyce

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Pełczycach

Naprawa AGD Pełczyce. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Pełczycach: ☎ 570273440. W pełczyckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Pełczyce. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Pełczyc i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Pełczycki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Pełczycach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Pełczyc i okolicy. Pełczycka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez pełczyckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Pełczycach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z pełczyckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Pełczyce

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!