Serwis AGD Ostrów Lubelski

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Ostrowie Lubelskim

Naprawa AGD Ostrów Lubelski. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Ostrowie Lubelskim: ☎ 570273440. W ostrowskim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Ostrów Lubelski. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Ostrowa Lubelskiego i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Ostrowski serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Ostrowie Lubelskim. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Ostrowa Lubelskiego i okolicy. Ostrowska oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez ostrowskiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Ostrowie Lubelskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z ostrowskim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Ostrów Lubelski

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!