Serwis AGD Oleszyce

nie naprawiamy sprzętu AGD na gwarancji!

Naprawa AGD w Oleszycach

Naprawa AGD Oleszyce. Pogwarancyjny serwis urządzeń AGD w Oleszycach: ☎ 570273440. W oleszyckim serwisie oferujemy tylko odpłatne naprawy pogwarancyjne dużego sprzętu AGD (pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarniki, płyty grzewcze, kuchenki, suszarki do ubrań itp.).

Mobilny serwis AGD Oleszyce. Nie sprzedajemy części zamiennych do AGD. Oferujemy je wyłącznie w ramach usługi serwisowej. Mobilne usługi serwisowe AGD - dojeżdżamy do klientów na terenie Oleszyc i okolicy.

TYLKO ODPŁATNE NAPRAWY POGWARANCYJNE !!!Oleszycki serwis AGD. Pogwarancyjne naprawy AGD w Oleszycach. Mobilne usługi naprawcze tylko dużego AGD. Dojazdy do klientów na terenie Oleszyc i okolicy. Oleszycka oferta pogwarancyjnych napraw lodówek, zmywarek, pralek i innego dużego sprzętu AGD. Szybkie i profesjonalne naprawy sprzętu AGD przez oleszyckiego serwisanta.


Części zamienne do AGD dostępne są tylko w ramach usługi serwisowej. Tylko odpłatne, pogwarancyjne naprawy sprzętu AGD w Oleszycach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z oleszyckim serwisem w sprawie pogwarancyjnej naprawy pralki, lodówki, zmywarki, zamrażarki, piekarnikai, płyty grzewczej, kuchenki elektrycznej lub suszarki do ubrań.

Serwis czynny: poniedziałek - piątek od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00, niedziela NIECZYNNE
NIE NAPRAWIAMY SPRZĘTU AGD NA GWARANCJI !!!

pogwarancyjne naprawy AGD Oleszyce

Samo zdiagnozowanie przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. Oferujemy darmową diagnozę tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu!